| Andrei2421 a întrebat:

Imi spuneti si mie un sv fain de metin2? daca se poate sa aiba otel in magazin sa existe posedate si legendare, va rog, cel mai bun raspuns are FUNDA

Răspuns Câştigător
| robert_6985 a răspuns:

Sal,
eu joc metin2gx e super tare dac donezi in realitate( poti dona pentru leu de calarit, posedata, king, arme legendare, accesorii legendare ETC)
mie imi place!
nu are otel in magazin... dar un otel costa 5kkwinking
dac o sa joki, punete pe server Syntax(primul server) pe regatu rosu acolo sunt eu si da-mi mesaj pe robertboss9 asta e numele meu in joc
sper ca te-am ajutat!
pa