| anonim_4396 a întrebat:

Imi Spuneti si mie, va rog, care sunt cele 5 bonusuri pe care sa le am pe itemele din Metin2 pentru a fi full.
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

Pai depinde, vrei sa le faci pvm, pvp. Daca vrei sa le faci pvp iti trebuie semi-om, ceea ce este foarte scump, doar daca joci ro.La pvm e mai greu, iti trebuie din toate chestiile.De exemplu, iti trebuie abanosi si cu 20 animale, si cu 20 diavoli, si cu 20 vampiri, si 20 orci, ceea ce este imposibil, singura posibiltate fiind sa iei 4 cu bonusurile specifice.Bafta!

| Razvan2110 a răspuns (pentru Mafiotu007):

Eu joc Metin2 LastFight si este PvP clasic, cu lv max 105 si fara modate, si max bonusuri sunt 5.