| steffz1 a întrebat:

Imi spuneti va rog o lista cu jocuri captivante pentru telefon care sa imi omoare timpul liber : Sa nu fie jocuri ca: Subway surfers, clash of clans, temple run 2, slots pharanoya si altele cunoscute sau plictisitoare, decat sa imi dati 100 de jocuri mai bine imi spuneti 1 care sa fie frumos si captivant.
P.S : Pentru android.

Răspuns Câştigător
| cinevaundevacandva a răspuns:

Daca ai conexiune constanta la net ia-ti Dead Trigger 2, daca nu ia-ti Dead Trigger original.

2 răspunsuri:
| TheGuy92 a răspuns:

Incearca QuizUp.Este practic un mini concurs cu 7 intrebari din orice domeniu pe care il alegi tu impotriva altcuiva, cine face cele mai multe puncte castiga.

| diablo86 a răspuns:

Red stripe deal, rayman fiesta runam, rabbids big bang, fia 14, asphalt7, halo, The sims medieval, assassin's creed dar va trebui sa le cumperi pe tel