| TraDeMaDe a întrebat:

Imi va merge gta 4 pe acest sistem:
processortongueentium(R) DUal-core CPu E5400 @ 2.70Ghz 2, 69 Ghz
Instaled memory:2gb
system tipe:32-bit operating system
si pe windows 7?

Răspuns Câştigător
| AlexUnder200 a răspuns:

Iti va merge de minune sifur si precis am eu procer ca al tau dar de 2.5 si merge perfect

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Pentru un raspuns care se apropie de adevar, trebuie sa specifici si placa video.

| AlexUnder200 a răspuns:

Tu downloadeaza-l instaleazal si fa proba sa vezi k merge daca nu du-te la http://technodorm.com/2008/12/30/gta-4-system-requirements/ un pic mai jos si scrie acolo minimum si recomandat acolo iti dai seama

| TraDeMaDe explică:

Serios? ca uni zic ca trebuie sa ai nu stiu ce mai mult de 32 bit