| davidstan a întrebat:

Imi va merge gta 4 pe urmatorul sistem:Intel celeron cpu E3300@2.50ghz(2 cpus).
2 gb ram, placa video ati display adapter 1gb. Windows xp sp2. Directx version :directx 9.0c? dau funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VA merge gta iv bine pe la low asa

| SirGeo a răspuns:

Nu chiar lejer pentru ca ramul e la limita a-ti trebuie 2 gb ram si tu ai tot atata dar in rest a-ti va merge daca vrei si gta 5 sa stii ca nu-ti merge ca trebuie mai mult ram succes.

| Axzwell a răspuns:

Daa, lejer happy

| Mortimer a răspuns:

S-ar putea, dar seteaza grafica pe medium sau pe reduced, pentru ca placa nu este atat de buna.