| suntperfect a întrebat:

Imi va merge in lag fifa 11?:daca momentan am o placa video integrata si procesor Intel celeron dual core e1500 2.20ghz,si imi voi lua o placa video msi gt 630 2gb si inca 2gb ram, ca aveam numai 1, in total 3gb ram, imi va merge in lag sau va merge perfect la medium sau poate si la hig jocul?
Funda celui ce raspunde cel mai bine!

Răspuns Câştigător
| XtReMee a răspuns:

Da o sa-ti mearga mai greu un pic din cauza procesorului e pe minim procesorul tau iar la placa video ee ff buna funda

1 răspuns:
| AmandaX a răspuns:

Mai bine iti iei un gtx 540 echivalentul al unui i7