| ionutz255 a întrebat:

Imi ziceti si mie va rog un sv de metin Ultra-Fun? Sa aiba lv max 250, itemele sa evolueze usor, si sa nu mearga switch bot! [Sorry pentru categorie]

5 răspunsuri:
| mariumarius a răspuns:

Ai gresit categ

| ionutz255 explică (pentru mariumarius):

Am scris deja [scuzati categoria]! CITESTE TOT! si apoi comenteaza happy

| Reysman44 a răspuns:

Pretenas Switchbotu merge pe orice metin2 infara de hammer daca stii sai faci configurarile poti sa-l faci sa mearga si pe hammer dar sunt putini care stiu si printre ei ma aflu si eu dar iti dau eu un metin2

Incearca metin2 epical ca ala e singurul metin pe care playeri nu stiu cum sa faca sa mearga switchbotu

| ionutz255 explică (pentru Reysman44):

Auzi,dar dc nu`mi merge switch bot pe windows xp?

| Reysman44 a răspuns (pentru ionutz255):

Switchbotu mete pe windows xp ca si eu am si imi mere perfect dar trebuie sa stii si cum sa-l folosesti big grin