| anonim_4396 a întrebat:

Imi ziceti va rog cum sa imi instalez placa video corect? am un dell inspiron n5110 si placa video nvidia geforce 525m de 1 gb.Softul l-am luat de pe net dar nu ma lasa sa instalez decat dupa ce instalez intel hd graphics.Si dupa ce instalez astea 2 daca de ex vreau sa ma joc pes imi zice ca am doar 64mb memorie la placa video si cu alte jocuri patesc la fel(gen mafia 2 sau tdu2 care doar cu detaliile si rezolutia la minim nu merg sacadat), mai putin fifa care imi merge ft bine. dau funda pentru cel bun raspuns

1 răspuns:
| MioaraParalescu a răspuns:

Placa video? Daca vrei sa iti pui o placa video,du-te la un magazin de electronice, sau sa vezi care e compatibila cu calculatorul tau, si pune placa.Eu nu stiu cum o instalezi.