| restuleistorie a întrebat:

In ce fifa apar si echipe romanesti

Răspuns Câştigător
| Ne3quicKBăă a răspuns:

Salut CostyRomeo.

Dacă vrei să ai echipe românești în seriile Fifa, îți recomand să download-ezi un patch, numit RLSP, care îți adaugă Liga I, Liga ÎI, banner-ele echipelor, echipamentele de acasă / deplasare / portar, și, din cele spuse pe site-ul lor, stadionul Astra din Ploiești.

Patch-ul în sine este unul ușor de instalat, nu necesită mult timp. Îl poți găsi, cu ușurință, pe Google.winking

Sper că te-am ajutat cu ceva. big grin

Baftă. happy

4 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

In FIFA 12, insa la fiecare fifa poti descarca si adauga un patch cu echipe romanesti. Funda?!

| ozzy97 a răspuns:

99 2000 2001 cred si 98 si 2002 sigur

| xxxAnDr3Ixxx a răspuns:

FIFA 2009winking Steaua

| xxxAnDr3Ixxx a răspuns:

FIFA 2009winking Echipe: Steaua siiii atat