| EmilTraian95 a întrebat:

In ce varianta a jocului FIFA sau PES era posibila crearea unei echipe proprii? ( culori echipament sigla nume etc, ma refer la optiunea creare nu editare)

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

In Fifa Manager 100% este optiunea de creare club si administrare club(management de club)Il joc si eu.Si e foarte tare

| Bogdan_Sandu_1989 a răspuns:

In master league la pes
In carrer la fifa

| EmilTraian95 explică (pentru Bogdan_Sandu_1989):

Nu-i adevarat, nu poti sa iti creezi o echipa cu ce jucatori vrei si sa ii pui ce culori vrei tu si ce echipament vrei tu in nici o varianta de la fifa 10 pana la fifa 15 si nici la pes de la 2012 incoace...

| Bogdan_Sandu_1989 a răspuns:

Eu joc pes 15 cumparat si am la Football Life (master league) optiuni: imi aleg eu echipa sau o fac eu cu echipamant jucatori random sigla
la fifa La fel