| aLeXFotballClub a întrebat:

In cs go armele cu star-track ce au mai bun? spune acolo ca are niste beneficii care mi le zice si mie?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Are un fel de ceas care iti arata cate kill-uri ai facut cu arma respectiva, atata e tot.

2 răspunsuri:
| Nicu999 a răspuns:

Nu au nici un fel de benefici fata de alte arme nu te fac mai bun

| Tornada5786 a răspuns:

Nu au niciun fel de beneficiu.Doar pune un counter care iti arata cate killuri ai facut cu arma aia. Un beneficiu totusi ar fi ca le poti vinde cu mai multi bani, ele se vand mult mai bine in market decat cele fara stat-track.