| R2ZZy a întrebat:

In fifa 08 exista dinamo si steaua?

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu. Doar daca adaugi anumite patch-uri cu liga 1 poti folosii aceste 2 echipe.
Funda?happy

| Kalyn a răspuns:

Nu dar este un patch la el sa bage echipele din campionatul romaniei...iti ttrimit numele pe pm cand ajung acasa.

| madalin_7682 a răspuns:

Nu din start trebuie sa iti downloadezi liga 1 burger dupa net

| ZeleaCodreanu a răspuns:

Da. In hazna.

| snoop_6833 a răspuns:

Nu din start.Dar s-a facut un patch care adauga liga 1 si mi se pare ca si liga a 2-a :-? Nu stiu sigur.Patchul il iei de aici :http://www.fifaromania.net/download/