| Vodkaa a întrebat:

In legatura cu CS 1.6...Mi-am luat un hack (silent aim). Cand vreau sa deschid hack-ul (dublu ckick pe Leis.exe) mi se inchide CS...Si daca deschid inainte hack-ul si apoi CS nu imi intra pe servere.

Funda pentru cine stie sa ma ajute.

2 răspunsuri:
| Camper32 a răspuns:

Te deconecteaza depe sv si iti da quit nu? laughing acel este anti-virusul nu te lasa sa folosesti hack, sau serverul are anti-cheat ori este de la cs valve.id.lan este un config. de multe ori are un nume ciudat si sunt multe ca el
descarca cs raiz0 are de toate in afara de aim

| Badie a răspuns:

Man nu ii de la antivirus, sau altceva e de la cs. pentru ca nu primeste hacku sau de la silent daca vrei te ajut eu da add pe mess : fifa_slab