| andrei2002 a întrebat:

In minecraft cum fac sa joc cu un prieten nu pe un sv si fara jocul cumparat de unde iau co-op?

3 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Tu esti prost la cap? Cum sa nu joci pe servere? Pe ce altceva vrei sa joci online. doamne prostia doamne...

| andrei2002 explică:

Lui nu-i mg sv meu si nu stiu ce sa fac
asta vroiam sa zic ii zice:Cant reach server

| dragonhard12 a răspuns:

Mda esti cam prost dar sa nu zici ca sunt nesimntit hai ca iti zic cum sa faci

iei un sv de pe pagina oficiala de minecraft.net il pui intr-un folder pe desktop deschizi aia i dai stop dupa i umbli la setari pui la online false si iti pui ip de la hamaci sau atau dezactivezi firewallu si atata.iti sugerez sa nu mai pui intrebari asa prostesti