| TheDarkStar a întrebat:

In minecraft cum imi iau un skin? sa ma vada cei de pe servere multiplayer skinul acela.
Nu am minecraft cumparat.

Răspuns Câştigător
| Br4mburel a răspuns:

Http://www.mcskinsearch.com/browse
de pe acest site...te uiti la nume il pui si gata...ai skin.
Funda?

| TheBoss8106 a răspuns (pentru Br4mburel):

Unde pun skinul?

| MariusDaniel a răspuns (pentru Br4mburel):

Adica bag skinul si trebuie sa pun si numele pe care il are cand intru pe minecraft ca sa mearga sau pot sa pun ce nume vreau?

| Gabryel133 a răspuns (pentru Br4mburel):

Eu iti dadeam funda instantaneu,, mersi

| Frewp a răspuns (pentru MariusDaniel):

Nu trebuie doar sa pui numele skin-ului ca si cum ar fin numele tau si gata

11 răspunsuri:
| TheDarkStar explică:

Merge daca nu il am cumparat jocul?

| Hector99 a răspuns:

Mda Br4mburel are dreptate asa am facut si eu si au vazut toti de pe multiplayer Bafta!

| adokdgaok a răspuns:

Nu se poate daca nu il ai cumparat

| YESname a răspuns:

Daca vrei cu numele tau trebuie mc cumparat

daca vrei cu alt nume incearca minecraft cracked

ex. nume pentru cracked: AxidXSG

| pandurii a răspuns:

Ba br4mburel.Sa stii ca nu se face asa.
Trebuie sa downloadezi un skin dupa intrii in folderul minecraft dai bin si o sa iti apara o aplicatie java numita minecraft.Dai click dreapta pe ea si dai open with windrar arhive sau cum se numeste.Te duci la mob si acolo iti apare char.Acela este skinul tau. Dupa skinul downloadat il numesti char dai pe char cel vechi si dupa tragi char cel nou in arhiva.o sa iti apara un panou si dai ok sau nu stiu ce era.Cand o sa intrii in minecraft poate o sa iti apara skinul alb.Asa mi s-a intamplat si mie la inceput dar dupa ma vedeam.Nu imi trebuie funda ca ai dat la Br4mburel.

| Rimkool a răspuns:

Asculta dark. Trebuie sa ai cont pe minecarft!

| zeltrozX a răspuns:

Sall TPU Cum imi pot pune pelerina pe minecraft?