| automobile a întrebat:

Incerc sa imi instalez League Of Legend insa la 68% s-a oprit instalarea. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Descarca Dota 2

| Reb a răspuns:

Incearca sa mai astepti. Si daca o sa joci pe versiunea EUNE adauga-ma : KriSSu09

| Anonimus197568 a răspuns:

NU s-a oprit, daca ai sa urmaresti banda aceea albastra ai sa vezi ca se misca...se instaleaza atunci, asa am patit si eu si am crezut ca s-a oprit, noroc ca am sunat un prieten si mi-a zis ca nu s-a oprit, ci atunci se instaleaza. bafta!