| j1NNNx a întrebat:

Incerc sa postez un videoclip de format.avi pe youtube, si imi zice ca nu este acceptat, culmea. daca dau la >ajutor- fisiere acceptate,.avi se afla printre acestea. De ce nu merge?

6 răspunsuri:
| Moƒo a răspuns:

Bro.
Uneori clipurile depasesc limita de 15 minute. Pentru a uploada un nr de minute nelimitat, inserteaza-ti adauga nr tau de telefon la cont, confirma ca esti tu cu nr de tlf si nu altcineva si apoi incearca.

| j1NNNx explică (pentru Moƒo):

Am incercat acum ceva vreme 15 min+ acum, am facut o reclamatie pe un joc si am incercat sa o pun pe un canal de youtube cu 0 abonati, (videoclipul avea undeva la 6-10secunde), filmez cu Action.

| Moƒo a răspuns (pentru j1NNNx):

Incearca sa il faci mp4.

| j1NNNx explică (pentru Moƒo):

Mp4 merge postat, dar se vede in pixeli, si cand se vede bine este lag. sad

| Moƒo a răspuns (pentru j1NNNx):

Dai in mp4 si pe HD in Windows Movie Maker

| j1NNNx explică (pentru Moƒo):

Nu o sa editez nici o data cu movie maker, si cu alte programe de editat se salvazeaza fisier proiect, totusi imi poti da un skype ceva, sa nu mai comentam aici?