| iuly33 a întrebat:

Intrati si voi pe LevineTiT, www.levinetit.ro/forum e un forum super fain de cs, cautam staff activ, pentru mai multe detatii dati add csrepeg

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

De Counter Strike? In ziua de azi mai toate forumurile sunt de Counter Strike si spre surprinderea tuturor... toate seamana intre ele! Incetati sa mai copiati template-uri, platforme si subiectele altora! Invata-ti scripting, limbaje de programare, daca vreti sa aveti succes cu respectivul site/forum/blog va trebui sa le stiti!