| adriannecsoi13 a întrebat:

Intre Metin2 RO si L.O.L. pecare l-ati juca? De ce?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hei
Metin2 si LoL sunt jocuri foarte diferite.
Metin 2 e RPG, iar LoL e MOBA.
Ei bine, metin ramane primul meu joc online, din pacate a trecut vremea lui, are multe chestii care ma fac sa nu mai revin la el, una ar fi playerii romani, care sunt numai copii mici, cu care nu te poti intelege si incearca sa te fraiereasca.
LoL inca joc si acum, imi place si mi se pare un joc foarte interesant, bun de jucat cu prietenii. Si aici sunt playeri enervanti, dar totusi nu asa de rau ca pe metin. De obicei cand am romani in echipa, pierd. Dar asta e, nu poti castiga mereu.

1 răspuns:
| StalkerSoul a răspuns:

Metin2 ro sau privat?

Ma rog metin2 ro este o pierdere de timp, iti ia cativa ani sa faci lvl max + iteme si restul doar daca ai noroc...

Iar metinele private sunt o pacaleala. te joci un timp anume, cateva saptamani sau luni, iar apoi se inchide.

Joaca lol e mai fain apare mereu cate ceva nou... castigi meciuri cu echipa sa ajungi intr-un rank cat mai mare.
Ai o gramada de campioni pe care sa-i poti juca... so. eu aleg lol, sper sa o faci si tu!