| Verdant a întrebat:

Intrebare legata de Metin2 Hammer. Serverele sunt momentan inchise, astazi 19.02. 2013, de ieri nu puteam intra, dar m-am informat tot pe TPU de ce nu pot intra si mi-au spus unii ca serverele sunt inchise sau este mentenanta. Cel mai probabil sunt inchise, deoarece de ieri 18.02. 2013 nu imi intra, azi daca nu ar fi fost inchise m-ar fi logat. Eu ieri am downloadat jocul, nici sa intru pe cont nu am putut. M-am abatut de la intrebare, voiam sa intreb cand se deschid, e in functie de creatorul serverului care nu tine PC aprins, sau asa se intampla sa fie inchise. Astept sa imi spune-ti peste cat timp s-ar putea deschide. Multumesc, ofer funda celui mai clar mai linistitor si m-ai bine corect scris- (sa inteleg ce vreti sa spuneti) -corect scris raspuns.

1 răspuns:
| masterwof566 a răspuns:

Bai sa fim corecti servarele poate sa se deschida si in 5 zile nu stiu lasa macar jocu sa se refaca o zi daca nu-ti merge nu stiu ce are