| corrados a întrebat:

Joc Fifa 07 de multi multi ani dar nu stiu cum sa pun reluarile pe youtube...Reluarile sunt salvate in partitia C dar nu pot sa le deschid. La Type of file scrie File. Ma asteptam sa scrie MP4 sau Avi sau ceva de genul...A-si vrea sa fac un colaj cu toate dar nu e asta problema, problema e cum le deschid. plss

1 răspuns:
| CVane a răspuns:

Asta nu am idee DAR.

Poti folosii un program de filmat(Fraps, bandicam etc) intri din Fifa in reluarii si le filmezi dupa aceea le uploadez pe youtube.