| tudor12345 a întrebat:

Joc GTA Vice City am facut misiuni si la urma am facut de la firma de taxiuri,malybu, platoul de filmare, sercice-ul ala galben si la casa aia mare...Dar acum nu mai am nici o misiune pe harta... Ce trebuie sa fac sa imi mai de misiuni? ca jocul nu cred ca l-am terminat.

Răspuns Câştigător
| ClauCS99 a răspuns:

Mai cauta case si din astea de vanzare jocul se termina astfel o sa-ti dau un lick youtube daca ai trecut de miss asta ai terminat jocul ...http://www.youtube.com/watch?v=NCIgzZU5nWI

1 răspuns:
| tudor12345 explică:

Am cumparat toate casele (cred) si nu imi apare (V-ul) sa pot face misiune nici telefon nu imi da!