| ionutVUVUZELA a întrebat:

La batman arkham asylum am avut o salvare de cand am jucat de 30%. acum mi-am instalat iar jocul si am vrut sa bag salvarea dar tot de la inceput trebuie sa o iau. aveti vreo idee?

1 răspuns:
| SME a răspuns:

Intra in my document si cauta batman arkham si intri in folder si s-ar putea sa vezi save daca vezi save intrii si pui salvarea in save! sau daca nu pui salvarea direct in folderu cu batman din my documents! intri in joc si dai load si ai sa vezi daca nu merge nu stiu! imi dai si mie o fundita?