| valeria4u a întrebat:

La "Chicken Invaders 4", jos in colt arata cata viata ai, cat pui ai mancat etc. Tot acolo exista un fel de "racheta" si la mine arata 29 de rachete de-alea... Cum le pot folosi. Adica pe ce apas ca sa le lansez? sad

Răspuns Câştigător
| IIII a răspuns:

Apesi pe enter, sau pe butonul drept de la mouse... Sper sa reusesti

2 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

rotita din mijloc. middle click.pe click dreapta dai cu sattelitu(cel care il iei al nivelee care au 9.(19, 29,39, 49... )poti schimba setarile parca de la option.dar controalele sunt miscare-mouse, foc normal-left click, satelit-right click, rachete-middle click(rotita mouse-ului)

| EvangelineLovin a răspuns:

Enter sau S pentru stanga.