| Catalin_Calin_1993 a întrebat:

La fifa 12 am o problema cu grafica am intrat pe un sit si mi-a aratat ca imi merge la mediu spre ridiacat jocul am un Procesor 2Core 1. 86GHz 2 G Rami si o placa video Nvidia 9500 gt acum eu am setat si la mediu si al ridicat dar tot urat mi se vede grafica sad Dau funda la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Despre ce joc e vorba?
Ai schimbat si rezolutie? E recomandat sa selectezi jocul la rezolutia nativa a monitorului.
Daca site-ul unde ai verificat daca iti merge jocul e http://www.systemrequirementslab.com/, la ce specificatiile pc-ului tau nu m-as mira ca tocmai aia sa fie grafica jocului:D

| heldeN a răspuns:

Despre ce joc e vorba?

| heldeN a răspuns:

App: nu te lua dupa toate siteurile ca 95% dintre ele nu sunt bune de nimic, si nu spun totul precis