| anonim_4396 a întrebat:

La Fifa 13 nu stiti ceva modalitate("truc") sa deposedez mai usor adversarul, adica cu "s" e enervant ca merge pe langa ellaughing si prin alunecare iar e dezavantaj ca e la distanta...rog pe cei cu experienta sa-mi dea un sfathappySunt incepatorbig grin...Multumesc! FUNDAhappy

1 răspuns:
| Nimixpecial a răspuns:

Ai putea incepe prin a nu te mai arunca in adversar.Calculeaza-ti pasii si ai rabdare.Stai in fata lui pana e momentul potrivit.