| Alexandra_1434 a întrebat:

La metin2 am samanca de lvl 35, dar nu stiu unde sa o cresc multi mi-au spus la eso, dar samancele nu cresc bine acolo, va rog mult sa imi spuneti unde. Fundita+vot...

3 răspunsuri:
| ShadowSKQ90 a răspuns:

Du-te la BO acolo te vor creste ceilalti... daca le vei da buff...bftwinking

| Skinnar a răspuns:

Pai un saman de 35 nu ar trebui sa creasca Ar trebui sa fie crescuta de altii in schimbul buffului.cel mai bine cresti la bo in grupa(orcii negrii din Vale)

| Xavie15 a răspuns:

Am doua variante:
1 Incearca in desert.
2 La orcki, aproape de centrul hartii, la unul din turnurile acelea mici.Acolo sunt mereu cativa de lvl mai mare care bat in continu. Te baga daca dai buff.
Mult noroc happy