| matym101 a întrebat:

La Metin2 RO l-am descarcat si nu merge, deci intru s=zice sa aleg un server eu aleg pe primul da da-u urmatorul si zice sa introduc name-ul si password le-am introdus si imi da eroare! dupa aia imi blocheaza contul!(ma poate ajuta cineva please?

Răspuns Câştigător
| RandyOrtonRKO a răspuns:

Nu ai activat contul si iti scrie ''contul este blocat'' nu-i asa? si pana sa iti blocheze contul zice "eroare de conectare la server" asa mai da cateodata eroarea asta activeaza contul si vezi ca merge si eu joc