| sebiibes a întrebat:

La school of dragons nu merge sa fac misiuni cu dragonu mau cred ca pentru ca e prea mic cum sa fac ca sa mearga misiunile cu el? Primu raspuns corect funda

Răspuns Câştigător
| Aresasus a răspuns:

Salut! Ai noroc azi; la ce lvl e dragonul tau? ...trebuie sa fie macar de 5 si te duci la hiccup si vezi daca are semnul exclamarii deasupra capului... daca da, dati pe el si trebuie sa va apara o misiune A Mature Dragon sau Dragon Transformation. Dai pe una din misiuni, te duci la hatchery si te duci langa piscina cu lava si trebuie sa-ti apara o fereastra cu Is your dragon ready to grow? si tu dai yes si ti se face dragonul mare si iti poti schimba culoarea dragonului gratis. Sper ca ti-am fost de ajutor si daca mai ai intrebari, intreba-ma pentru ca pot sa spun ca sunt aproape expert (am flight suite, am 3 dragoni, si momentan am 327 de geme, si nu am fost niciodata membru)

1 răspuns:
| Aresasus a răspuns:

Acum am 16 dragoni...