| Aliss05 a întrebat:

La server privat de metin ce bonusuri se pun pe iteme pentru un set full pvp universal si pvm adica pentru crescut

1 răspuns:
| Simbol1 a răspuns:

La pvp iti trebuie HP neaparat dar nu pe toate(sunt si din astea care nu au HP), aparare sabie pentru warriori sa te aperi impotriva lor, aparare 2 maini si foc pentru sura, aparare pumnal si sageti pentru ninja si aparare evantai sau clopot pentru saman dar depinde in functie de ce caractere te bat sa schimbi bonusurile sa devii mai bun.
Pentru pvm iti trebuie daca te duci in dt sau v2-v3-v4 aparare impotriva demonilor si vampirilor si pentru celellalte animale iti trebuie aparare contra animalelor.