| xQuick77 a întrebat:

La SIMS 4 dupa ce il cumperi primesti un update cu dlc aparute recent sau acestea trebuie cumparate separat?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Trebuie sa te contrazic, uita-te pe origin si vei vedea ca DLC-urile le poti lua doar separat. Fiecare costa in jur de 30 de euro.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Nu,update-urile, dlc-urile, etc daca ai jocul original, le vei primi gratis.

| userul7200 a răspuns (pentru Jipa95):

Trebuie sa te contrazic, uita-te pe origin si vei vedea ca DLC-urile le poti lua doar separat. Fiecare costa in jur de 30 de euro.