| ReadMe a întrebat:

La Steam am pus jocul Call of duty Black ops 1 si 2 Multiplayer si am bagat codul de la Sniper Ghost Warrior 2 la "Activate a Product Key" si dupa ce bag codul imi zice " Please activate the original game first" si nu inteleg... la multa lume de unde am luat codul le-a mers... mie de ce nu mi-a mers? dau funda va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Vlad5631 a răspuns:

Trebuie sa bagi codul de la call of duty nu de la sniper ghost warrior 2 laughing