| matrix100 a întrebat:

La un cont yahoo exista posibilitatea de redirectionare a emailurilor? Multumesc si funda

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Daca habar n-ai ce e aia redirectionare, atunci taci.
@matrix100: Cred ca asta te intereseaza pe tine de fapt - https://help.yahoo.com/kb/mail/SLN3525.html

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur. da ca sa citesti e-mailul si dupa aceea dai clic pe "->"" introduci e-mailurile si...trimiti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Poate am inteles gresit.

| matrix100 explică (pentru anonim_4396):

Eu m-am referit la altceva. Emailurile pe care le primesc intr-un cont de mail yahoo sa fie redirectionate ( retrimise) catre alta adresa de email.

| matrix100 explică (pentru anonim_4396):

Intentia conteaza happy nu are nimic daca ai inteles gresit, important e ca ai sufletul bun happy succes

| anonim_4396 a răspuns (pentru matrix100):

Atunci asta am vrut sa spun

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca habar n-ai ce e aia redirectionare, atunci taci.
@matrix100: Cred ca asta te intereseaza pe tine de fapt - https://help.yahoo.com/kb/mail/SLN3525.html