| alex1cristian a întrebat:

La unele jocuri nu mi se vede toata imaginea adica se vede pe tot ecranu da pe parti e negru si se vede naspa ma puteti ajuta? am un dell n5040 plsss help:*funditaaa

4 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Pai poate ca jocurile sunt prea mari si tu nu ai po configurtaie detul de buna.sa le joci

| alex1cristian explică:

Pai asta e ca la pes la oricare nu ma lasa sa bag rezolutie

| alex1cristian explică:

Da nu cred ca e de la asta am olaca video de 1 gb deci nu cred da mai ieri mi-am pus un driver pentru placa video si e Intel da cred ca la undele jocuri cere amd si n-am ce sa fac ps:nu mi-a dat CD-uri de driver cand am cumparat laptopul

| Zenithf a răspuns:

Depinde ed rezolutie, poate jocurile sunt configurate pe o rezolutie nesuportata de monitor. Intra la optiuni si modifica rezolutia pana obtii un rezultat satisfacator. Sau vezi mai intai la setari in windows ce rezolutii poti baga si cand intri in joc le folosesti pe acestea.