| anonim_4396 a întrebat:

Laptop ASUS X540LJ-XX403D cu procesor Intel® Core™ i3-5005U 2.00GHz, Broadwell™, 15.6", 4GB, 500GB, DVD-RW, nVIDIA® GeForce® 920M 2GB, FreeDOS, Chocolate Black CS:GO?

Răspuns Câştigător
| Battlefielder99 a răspuns:

Salut! Am acelasi model de laptop si pot spune ca are un raport calitate-pret foarte bun. Placa video dedicata e un plus urias fata de celelalte modele din aceeasi gama de preturi. Daca il vrei pentru gaming, iti pot da niste benchmark-uri la jocurile pe care le am incercat pe el.

| KodrutZ a răspuns (pentru Battlefielder99):

Da, un mare plus. O ragalie de placa video care e ca si nula.
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-920M.138763.0.html

| alex337 a răspuns (pentru Battlefielder99):

CS:GO si ce fel de jocuri mai joci pe el?

| Battlefielder99 a răspuns (pentru alex337):

Call Of Duty 1 pana la 8, Battlefield Bad Company 2, Battlefield 3, GTA 4, Assassins Creed 1 pana la 3, Fifa15, 16, METRO 2033, Trilogia Mass Effect si altele pe care nu mi le mai amintesc. Toate au mers bine, cu FPS peste 30 la jocurile mai "flamande" sa zic asa. Sunt destul de sigur ca laptopul poate rula jocurile aparute pana in 2014 fara probleme. CS GO merge foarte bine.

4 răspunsuri:
| 69eacams69 a răspuns:

Cat ești dispus să dai pe laptop?