| Cyrano a întrebat:

Laptop Lenovo sau Dell? Puncte tari si puncte slabe.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fiecare firmă are modele care pot să depășească modelele echivalente sau ceva mai slabe ale concurenței. Acum, depinde de ce anume ai tu nevoie, și care firmă are modelul cel mai apropiat de cerințele tale.

| elvisel a răspuns:

! cand iti cumperi un laptop/pc nu ar trebui sa diferentiezi trendurile, ci pur si simplu uitate la specificatii.Vezi care are un procesor mai bun/placa grafica dedicata(fugi cat te tin picioarele daca vezi ca au numai Intel hd)cat ram au/daca vin cu ssd sau m2 sata/vezi daca au cel putin usb 3.0/si cel mai important cauta review despre temperatura.Credema nu vrei sa iei un laptop si dupa 30 de minute sa se supraincalzesca si sa intre in throtle

| Stanila_Ovidiu_1972 a răspuns:

Eu sincer prefer DELL, deoarece Lenovo o sa se scoata de pe piata...+ca la Lenovo nu poti schimba orice piesa care nu functioneaza, dar la Dell poti schimba orice...dar depinde si dupa preferinte