| TheNiGhTCoReLV a întrebat:

M-am apucat de curand de Counter Strike Global Offensive, am doar 9 meciuri de competitiv castigate si nu inteleg cum sunt deja GOLD NOVA MASTER.

Răspuns Câştigător
| Anonymous744 a răspuns:

Probabil ai jucat bine sau poate ai avut premade de rank inalt sau jucatori de rank inalt in echipa, oricum bravo pentru rank-ul tau!
Daca ai castigat foarte multe rank-uri din primele 10, asta inseamna deja foarte mult si te va creste in rank ( ex: daca ai castigat 8 la rand si dupa ai pierdut unul si dupa iar ai castigat 2 te va da rank mare )
Pe unii ii da si Legendary Eagle din primele 10.

1 răspuns:
| AlexisZLS a răspuns:

Pai daca ai arme cu rank mare si toate meciurile competitiv/simple castigate, normal ca esti Gold Nova Master. Good Game!