| FocuS2 a întrebat:

M-am inregistrat pe siteul pentru inel gratis pe metin2 ro si nu mi l-a dat cand am intrat pe cont.Dc?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Uita-te in item-shop poate este acolo.
Nu ti-l da in inventar si in item-shop vezi acolo daca ai inelul OK.
Daca nu stii du-te la depozit si dai pe Item-shop.

2 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Posibil sa fi intrat pe un site contrafacut, care e posibil sa-ti fure datele contului de metin, alta data sa fi mai atent.

| Copilal a răspuns:

Te-ai inregistrat pe metin2.ro sau pe alt site. Daca te-ai inregistrat pe alt site, ai luat teapa iar daca e pe metin2.ro inseamna ca nu ai scris datele de inregistrare corect.