| scorpionalb a întrebat:

M BattleField 3 si cand intru in el imi zice EROAREA: c:\Windows\System32\msvcr100. dll is either not disgned to run on windows or it contains an error.try install the program again using the original installation media or contact your system administrator or the software vendor for support

Am bagat msvcr si acum imi zice asta si apoi imi mai da eroarea AWC. DLL Load Failed l-am descarcat l-am bagat si tot asa unde trebuie bagat ce sa fac sa mearga?

AM DESCARCAT DLL SI DA EROAREA ASTA!
AM WNDOWS VISTA stiu ca jocul nu merge pe xp si doar pe vista sau 7 asa ca sa nu ziceti ca schimbati windowsu bagati 7 sau vista.

1 răspuns:
| david444 a răspuns:

Te-ai inselat merge doar pe windows 7 dar in fine pune un crack si il pui in folderul unde ai jocul
Sper ca te-am ajutat!