| ostafy a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu niste porecle din oras de la voi porecle de smecheri din orasul vostru. porecle interesante dau funda ajutati-ma va rog mersi anticipat... FUNDA xd kiss

Răspuns Câştigător
| MrHipHoper a răspuns:

A incerc eu primul Beck, Chacky, Streety, Noll, Slim, Craxy boy.cam astea m-eu venit in minte bafta funda?

2 răspunsuri:
| Ionuţică a răspuns:

Gogaielaughing Jetixlaughing Luilaughing Fata de canallaughing yonatanlaughing Bibeloulaughing si mai is multe da nu imi vin in minte si vb serios nu-s inventate

| cristiansonix a răspuns:

Processor:Intel i3 3.06ghz or amd phenom II*4 805
graphics card:geforce gts 240 or radeon hd 6750 M
ram:3 gb
directx:9 minim