| Junion a întrebat:

Ma daca am 2gb ram placa video nvidea geforce 6200+ turboCache
Pentium 4 cpu 2.80 GHZ! Imi merge Gta 4!
Si daca merge dc merge saca! Funda

2 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Da ai o placa buna mama mama si procesoru la fel.de unde l-ai luat? de la magazine din alea 38 de mii

| gmxromania78 a răspuns:

Placa video nu e buna si procesoru si putin din ram. Uite ce ti-ar trebui tie : Minimum 2.50 gb ram (3 gb recomandat la GTA IV ), Intel Core 3.0 GHz Recomandat, Placaca video ATI RADEON sau NVIDIA iti trebuie sa ai asa la ea; GeForce 9600+HD 258 MB RAM! Sper ca tia-m fost de folos!