| Stefan_Oprescu_1996 a întrebat:

Ma gandeam sa imi cumpar un laptop si am cautat pe net si am gasit un laptop bunicel Dell Inspiron 3521 si ma intrebam daca e bun adica voi ce credeti despre el?

Si daca mai stit alte laptopuri bune pentru gameing dar si in viata de zi cu zi sup 2000 lei puteti sa imi spuneti altele?

Si daca imi cumpar un laptop ar trebui sa imi cumpar si cooler pentru el? (spuneti-mi ce alte componente ar trebui sa mai cumpar ca sa functioneze in conditii optime)

Funda pentru cine gaseste un laptop mai bun care sa imi placa!

1 răspuns:
| qSt1le a răspuns:

Acesta daca vrei sa iti mearga mai multe jocuri mai noi:Laptop Acer Aspire E1-572G-54204G75Mnii cu procesor Intel® CoreTM i5-4200U 1.60GHz, Haswell, 4GB, 750GB, AMD Radeon HD 8750M 2GB, Linux sau daca vrei sa mearga jocuri mai modeste asta:Laptop Acer E1-570G-33214G1TMnii cu procesor Intel® CoreTM i3-3217U 1.80GHz, 4GB, 1TB, nVidia GeForce GT 740M 2GB, Linux, Iron dar eu iti recomand pe primul dar daca vrei pe al doilea treaba ta sper ca am fost de folos.