| KamyKaze666 a întrebat:

MA joc metin 2 cate odata
Mi-am facut un Razboinic pe mental
Si vreau sa mi-l schimb de pe mental pe corp daca e posibil spuneti-mi cum
Funda +vot

Răspuns Câştigător
| kiDu_2036 a răspuns:

Pai depinde daca ai sub lvl 30 sau lvl 30 mergi la batrana i trebuie sa dai niste bani numai stiu exact cat in jur de 100k si ti le schimbahappy

3 răspunsuri:
| kiDu_2036 a răspuns:

Pai depinde trebuie sa ai sub lvl 30 sau 30 trebuie sa mergi la batrana si trebuie sa ii dau in jur de 100k si ti le schimba. nu mai stiu exact cathappy

| cristi1212 a răspuns:

Poti, dar doar daca ai lvl 30 sau mai putin. Daca ai lvl 31+ trebuie sa-ti faci alt caracter de la 0 ca sa-l poti face corp. Daca totusi ai sub 30 trebuie doar sa te duci la batrana cu niste bani si dai deprecierea deprinderilor, iar dupa asta te duci la tipii aia sa-ti dea magiile. Sper sa intelegitongue

| Robert_5400 a răspuns:

Daca ai mai mic lvl de 30 trebuie sa te duci la femeia batrana si sa dai pe deprecierea deprinderilor trebuie sa dai vreo 30k si dupa te duci la gardian si alegi ce vrei
funda?