| Diaaaana a întrebat:

Ma jucam cand eram mica un joc in care iti construiai propriul parc de distractii, cu caruseluri si tot ce trebuie.Pls spuneti-mi cum se numeste ca nu mai imi aduc aminte si de pot sa joc sau sa il descarc. Funda:*

1 răspuns:
| XxR0botzelXx a răspuns:

Nu stiu joc cu parc de distractii dar stiu cateva jocuri in genul acela care ti-ar placea.( sa iti faci propria zoo sau propriul carusel). Acceseaza acest link si vei gasi toot felul de jocuri in care sa iti faci chestii http://www.dngteam.com/? s=tycoon&x=0&y=0 Sper ca te-am ajutat Funda?