| noname_6986 a întrebat:

Ma poate ajuta careva cu pc ul? am urmatoarele probleme:
-in timp ce se incarca windowsul mi se blocheaza
-daca intra in windows si conectez orice stick mi se blocheaza.
-cand conectez netul (prin cablu) mi se blocheaza(cateodata)
-cateodata nu mi recunoaste hardul.
-l am desfacut, am schimbat firele am si formatat hardul(ambele partitii)...si tot asa.cateodata merge cateodata nu si se blocheaza brusc.
-mouse ul imi "tremura" pe desktop si fuge brusc intr o parte.
.va rog daca stiti ceva de asta sa ma ajutati (mersi)

3 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Cred ca e un virus.Incearca sati schimbi sistemul de operare.

| bitihacy a răspuns:

" -l am desfacut, am schimbat firele am si formatat hardul(ambele partitii)" Ce fire ai schimbat? Schimba fisa ce pleaca de la hard la placa. Daca tot asa face, muta hardul pe alt slot ( ar trebui sa ai 2 pe placa ) si daca problemele persista, ia-ti alt hard, probabil e stricat hardul.

| Graff a răspuns:

Verifica temperaturile la procesor si placa video daca poti inainte sa se blocheze (o poti face cu everest)