| anoni a întrebat:

Ma poate ajuta cineva in legatura cu Millionaire City pe facebook?
am in total 102M, 12 aur si lvl 32, dar vreau sa cresc mai repede si sa ajung la 900
dau fundita si promit ca voi asculta sfatul
eu ma numesc jitaru andra pe FB daca vrea cineva sa-mi vada orasul

Răspuns Câştigător
| Marioo12345 a răspuns:

Puneti pe langa case decoratiuni cu bonus mare poti folosi brad-ul(spurce) costa 8, 500 si iti da 5 % bonus sau poti folosi Arch of succes (pe asta o folosec eu am cheltuit vreo 20 de milioane pe ele, si cu ajutorul lor iau 2 milioane la fiecare castel si am 5 castele in total, he he ) sper ca ti-am fost de ajutor