| ANDI189122 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva la naruto shippuden ultimate ninja storm 4 dupa cateva minute imi da has stopped working am incercat crack-uri dar nimic a mers doar unul dar jocul nu avea efect (umbre particule) am incercat si ultimele update-uri dar tot nimic cum pot scapa de eroare si sa am si particule in joc |

1 răspuns:
| Xenuri a răspuns:

Incearca sa cumepri jocul nu intotdeauna fuctioneaza jocurile crack-uite, sper ca te-am ajutat. Funda? big grin