| OoHITLERoO a întrebat:

MA poate ajuta si pe mine cineva cu niste moduri pe metin2 Hammer sau metin2 Apollo? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Nu face astfel de afaceri aici ca iti iei teapa imediat si dupa plangi dupa bani.

Nu dona pe metin2 de ce sa bagi bani intr-un joc virtual straight face
E un joc ma tu nu judeci ce naiba?
Du-te da banii pe inghetata pe dulciuri pe ce iti place tie dar nu ii baga intr-un joc ce naiba.

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Salutare. Un mod este 5Euro. Tie ti-ar place sa donezi pentru altcineva? Stii cum facem? Tu imi dai mie banii si eu iti dau moduri. Iti convine? tongue

| OoHITLERoO explică:

Sau un cont pe metin2 ro sau itm?