| Genesis29 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva sa joc metin 2 prin hamachi. Deci am instalat hamachi. Dar nu stiu cum sa intru in metin prin hamachi. Cred ca trebuie sa iau un anumit client sau ceva unde sa scriu MC. Cine stie va rog sa ma ajutati. Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Arisz a răspuns:

La hamachi dai la net work acolo. scrii reteaua...te conectezi.si apoi doar intri in metin...nu trebbuie sa faci nimic altceva
Ms anticipat
Fundita :X
daca nu merge da-mi addd la Arisz_Szod id meu big grin si imi spui ce nu-ti mai merge oke?big grin
acum funditabig grin