| abczzz45 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? Am lag la Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst... Ce ma sfatuiti? Am decat placa video praf. Va Rog Ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Pai daca ai placa video praf se explica de ce iti merge greu jocul.
Placa video este de vina nu suporta jocul.

| CrissRules a răspuns:

Iti sugerez sa iti schimbi placa video, din cate stiu eu, ninja storm 3 cere placa video de minim 1gb...conteaza foarte mult grafica. Funda?

| abczzz45 explică:

Mz Mult! O sa incerc sa imi iau alta... Dar sper sa ma ajute si bugetu'. Oricum nu stiu cui sa ii dau funda